close
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
26.05.2018
 
לרשימת המאורסים המלאה >>
יעקב רבלין - דין וחשבון
אבי בלום - בית ספר לפוליטיקה
לכל המבזקים

אתם תעופו על זה: מטוסי חיל האוויר בחזרה גנרלית • צפו

רגע לפני המטס שיחוג מעלינו ביום חמישי הקרוב, ביצעו טייסי חיל האוויר חזרה גנרלית עם תמרונים מרהיבים בשמי ירושלים ותל אביב • צלמי פלאש 90, יונתן זינדל ותומר נאוברג, מגישים גלריה שאתם תעופו עליה

5
הדפסאולי יעניין אותך גם
פתח את כל התגובות   הוסף תגובה
תגובות    
לא טוב שהאתר משתף פעולה עם ה"כוחי ועוצם ידי" (ל”ת)
 10:14 17/04/2018
1
 
     גם לא טוב שהצבא שומר עליך ועל ילדיך?  (ל”ת)
צא מהסרט 14:26 17/04/2018
 
     ניכר מבין ריסי עיניך מה הם השקופתיך. לא אכפת לי מה תאמר אם ל  
מאיר. 21:33 17/04/2018

ל"הזכ לשבבניק לאומי כמוך את הפסוק, והיה מחניך קדוש. ולא יראה בך ערות דבר ושב ! מאחריך&quo בדיוק כמו צ.ה.ל היום שאני שירתתי בו. "ואם תלכו עמי בקרי, אף אני אלך אתכם בחמת קרי שבע פעמים על חטואתכם&qu לאמר, אם ה' לא ישמור עיר, שוא שקד צ.ה.ל, השב"כ וה"מו אתה יודע מה קורה באירופה עם המהגרים המוסלמים? האם חשבת פעם מה היינו עושים אם רק היו מיליארד וחצי מוסלמים מחליטים להיות "עולי חדשים" פה כדוגמת אותם מוסלמים באירופה... המהגרים שבדרום ת"א שעד היום יש לנו אתם כאב ראש גדול. ואם קשה לך בכל זאת להאמין, האם ידעת שהעריץ הטורקי הסית את המוסלמים בעולם לעלות על ירושלים, וזה לא מזמן. האם ידעת שיש שישים מליון ! גויים "אוהד ישראל" שרצו לעלות לארץ? האם ידעת שהותיקן כבר השתלט על קבר דוד בחסות המדינה וכשמגיע "תורם לעשות את הפולחן לשטן שם , השוטרים דוחפים בכח החוצה את היהודים, כולל נשים, זקנים וילדים אפילו באמצע קריאת התורה והתפילה, דבר שראיתי בעיני את ה"מיס שלהם כשצלבי ענק מוכנסים לשם. האם ידעת שהותיקן מתכונן להעביר את מלכותו מרומא להר ציון בחסות המדינה? ותסמוך עלי שאני יודע עוד דברים רבים ונסתרים שגם עיתונאים ותיקים ביותר לא יודעים. אז בקשה ממך ומכל הפטריוטים למינהם, תפסיקו עם האשליות שלכם. עם הדמיונות שלכם. ועם הדעות הנפסדות שלכם ותזכרו שמלבד ילדי תימן, יש עוד פשעים רבים שהם עשו שחלקם לא ידועים ועלומים מעיני הצבור. וזה תחת אותו דגל שלא היה בדגלי מדבר... שחרטו על דגלו את המרד בבורא עולם ולהרים יד בתורת משה ולהעביר מליונים לשמד רוחני. ועל אלה שאמרו חז"ל "גדול המחטיאו יותר מן ההורגו&quo אתם עוד מדברים על השואה כאילו שהם המצילים שלנו. המגינים שלנו. לכו תלמדו ש"ס עם ראשונים ותראו מה שהרמב" על מסכת קידושין כתב, מה שלא נשאר זכר מהחשמונאים הגם שהיו צדיקים ומסרו נפשם על ישראל, זה משום שלא החזירו את השלטון לזרע בית דוד שיש שבועה מהבורא לדוד שהמלכות תהיה רק מזרעו. וכך גם צריך להיות עפ"י הסוד, שכן דוד מושרש ב"ספי מלכות וכן כתבו עוד מפרשים. לכו ותלמדו רמב"ם הלכות מלכים ועוד, ותבינו כמה אתם עדיין תינוקות שמשחקים בגולות. "בן חמישים לעצה" "דעת בעלי בתים, היפך דעת תורה" . ואתם מלאים עדיין בדמיונות שוא כמו ההוזים בכוכבים. רק אל תשכחו ק"ש שעל המטה להזכיר לכם יום המיתה לאורך ימים ושנים.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
 
כן טוב שהאתר מציג את הצבא הציוני בשואה לא היה לנו צבא.....ור מה קרה  
אחמד זיבי 15:05 17/04/2018

זה עולם העשייה וצריך צבא ואין קשר לכוחי ועוצם ידי, גם שהיה בית מקדש היה צבא....

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
2
 
     תגיד, בצבא שאתה מדבר עליו, היו נערות טובות מבתים טובים שהתקלקלו וקלקלט אחרים?  
מאיר. 21:41 17/04/2018

ומה קרה בצבא דוד שדברו לשה"ר ונפלו מהם,מה שלא היה בצבאו של אחאב , שעבדו ע"ז ולא נפל מהם אחד? האם להזכירך כמה פעמים כתוב בתורה על היוצאים למלחמה "מי האיש" כגון, מי האיש הירא ורך הלבב ילך וישוב לביתו וכו ולא ימס את לבב אחיו כלבבו? שבמסקנה, רק צדיקים גמורים ללא חטא היו יוצאים למלחמה. יש לך ערעור והשגות על התורה, אז תכתוב ספר... כדוגמת מגילת העצמאות של מדינה זו הנקראת עצמאותה... מדינה שכל עצמאותה תלויה ב"ידי הגדולה&quo אמריקה, אומה ריקה.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו