close
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
 
לרשימת המאורסים המלאה >>
יעקב רבלין - דין וחשבון
אבי בלום - בית ספר לפוליטיקה
לכל המבזקים
חדשות אחרונות חדשות אחרונות

חברון גרנביץ: בגלל מצלמות הדוחות אאלץ לסגור את מפעל חיי

חברון גרנביץ' שנאלץ להתמודד עם מצלמות הדוחות ברחוב כהנמן בבני ברק, בו ממוקמת חנותו - מצלמות אשר גורמות ללקוחותיו שלא לעצור ליד חנותו ולקנות בה, הקריא מונולוג סוער ברדיו 'קול-חי' שם שטח את אשר על ליבו והתחנן לפתרון הולם מצד העירייה בכדי שלא ייאלץ לסגור את "מפעל חייו" כלשונו

49
הדפס
חברון גרנביץ' בקיוסק. באדיבות המצלם
חברון גרנביץ' בקיוסק. באדיבות המצלם

אריאל ידידי, חברי הפאנל מכובדיי! בחודש האחרון החלה עיריית בני ברק להפעיל 'דוחות באמצעים אלקטרוניים' על כל ציר רחוב השומר בעיר, החל מקטע הרחובות ז'בוטינסקי- אהרונוביץ' לאורך כל הרחוב עד צומת קוקה קולה.

20 מצלמות נפרסו לאורך הציר(כך ע"פ הצהרת העירייה) וכל רכב הנראה עומד בצדי הכביש יותר מ-119 שניות, מקבל דו"ח ע"ס 250 שקלים ישירות לביתו.

אין ספק וכולנו כולל אני מסכימים פה אחד כי החניה בכביש המסומן באבני שפה אדום לבן או צהוב לבן המיועד לתחבורה ציבורית, הוא מנוגד לחוק ואף גם אם אינו גורם כלל לפקקים ולעומסי תנועה.

עריית בני ברק יודעת בסתר ליבה כי הבעיה המרכזית של העיר אלו מאות קווי התחבורה הבין עירונית שחוצה מידי יום את העיר לאורכה ולרוחבה ומתנקזת בצוואר הבקבוק בצומת קוקה קולה, אך במשך שנים המפגע עומד כפיל לבן.

העירייה יודעת כי הפקקים הכבדים נוצרים סמוך לצומת קוקה קולה בצוואר הבקבוק ביציאה מהעיר, אך במקום לפתור את הבעיות האמתיות, העדיפו להעניש את כל הציר בבחינת 'האיש אחד יחטא ועל כל העדה תקצוף'.

העירייה שהקימה את מיזם המצלמות בטענתה.. בכדי למגר את תופעת כלי הרכב החונים במקומות האסורים והגורמים לעומסי תנועה אינה אלא 'זורה חול בעיני הציבור' ונוהגת אחד בפה ואחד בלב.

זכיין המצלמות שחבר לחברה הכלכלית של עיריית בני ברק והשקיע כמה מיליוני שקלים בתשתיות ובתחזוקת המצלמות המפלצתיות הללו, לא שם כספו על קרן הצבי, הוא לא פראייר, הוא סוחר ממולח שיודע 'לעשות כסף', אני לא חושד בו בתרומה של מיליוני שקלים לרווחתם של נהגי בני ברק, אלא עשה זאת בשביל מטרה אחת ויחידה, עוד דו"ח ועוד דו"ח ועוד דו"ח וכמו שמטבע הלשון הישראלי אומר 'מדו"ח לדו"ח כוחנו עולה'.

בסופו של יום ובסופו של חודש ובסופו של רבעון, מיזם המצלמות יוכתר בהצלחה או בכישלון, רק על פי כמות הדוחות שנרשמו, לעריית בני ברק ולזכיין המאושר שלחצו ידיים בברכת 'מזל וברכה' במעמד חתימת החוזה לא הייתה שום כוונה למגר את תופעת החניה האסורה אלא להגביר ולהגדיל את הכנסות העירייה ולהכפיל ולהשליש ולרבע את ההשקעה בת כמה מיליוני שקלים.

מיגור תופעת החניה האסורה יכולה הייתה להיפתר בקלות או להצטמצם משמעותית בפריסת כמה פקחים אנושיים לאורך הציר שיוכלו להבדיל בין חונה חוצפן, לבין בן הממתין לאמו הקשישה שתרד מהבית או נהג מונית הממתין ללקוח או....לקוח שקפץ לרגע לבצע קניה חטופה ולהמשיך הלאה.

אבל פקחים אנושיים הם לפעמים אנושיים, לא, הם לא כל כך שווים כלכלית לקופת העירייה כשהמטרה המסומנת היא כסף וכסף.

וכן, שלא יספרו לנו בעירייה שאומנם הסוחרים ממורמרים אבל התושבים מאושרים, ממש לא, תושב שאינו יכול לעמוד לכמה דקות חטופות לקנות משהו ולהמשיך בדרכו, איכות חייו נגרעה ולא השתפרה ועל כך יעידו עשרות אלפי תושבים שכבר הביעו דעתם לא אחת בעניין על הטרור האלקטרוני שהשתלט על עירם וביתם.

ואתם יודעים מה? 20 מצלמות הצבתם (ע"פ הצהרתכם), מדוע הסתפקתם רק באחד עשר תמרורים המורים על אכיפה באמצעים אלקטרוניים? לא מגיע לפנק כל מצלמה בשלט אישי משלה?
ואם אנחנו מדברים על השלטים, מדוע גודלם של השלטים אינם עולים על גודל של A4 משרדי? אם באמת. אבל באמת, אתם רוצים למנוע מכשול, רוצים למנוע חניה, לא יכולתם להרים שלטי אזהרה כמו שבמע"צ יודעים להרים.

ומה עם הרכבים הפונים שמאלה מכל הרחובות החוצים את ציר כהנמן? הפונים מרחוב נפחא, הושע, חבקוק, רבי עקיבא, עזרא, שלמה המלך....להם לא מגיע להיות מוזהרים על קיומו של ה'אכיפה באמצעים אלקטרוניים'? כן, לא מגיע להם להיות מוזהרים אבל בהחלט מגיע ומגיע להם בדואר הדו"ח ע"ס 250 שקל.

ואתם שם בעיריית בני ברק, מדוע לא נהגתם ברגישות והתחשבות כפי שנהגו ערים אחרות אחרי הצבת מצלמות- תקופה של כמה חודשים להסתפק במשלוח אזהרה לנהג סורר שעמד בצדי הכביש?, אך תחת זאת העדפתם להפתיע נהגים רבים עם שבעים, שמונים ותשעים דוחות שהגיעו לתיבת הדואר במפתיע מבלי שידעו כלל וכלל על קיומן של מחלבות הכסף הללו.

כי ביזנעס זה ביזנעס ואין מה לעשות, תספרו לי אחר כך שאתם באמת עם כוונה טהורה למנוע חניה אסורה.

הפנאל הערב: אריאל ברמן, ד"ר משה ט. לייבוביץ, מוישי רבר - מנהל הלשכה של סגר"ע אלעד שמואל גרוסברד, מוטי פוגלמן מנהל סניף פאג"י - הבנק הבינלאומי בבני ברק, חברון גרנביץ' בעל הקיוסק בבני ברק.

הבעיה:

אריאל ידידי, חברי פאנל נכבדים, כתוצאה מהצבת המצלמות, מתלוננים עשרות בעלי עסקים הפרוסים לאורך הציר, החל ממרכז רימונים, מרכז אוסם, צומת עקיבא השומר, מאפית הצבי וכו' וכלה בצומת קוקה קולה על ירידה חדה בהכנסותיהם, על לקוחות שחדלו מלהגיע ועל השממה הפוקדת את חנותם.

לא מוניתי לדובר הציר, אבל אני בטוח שגם קולם בוקע מגרוני, אך ברשותכם אציג את אסון המצלמות מנקודת מבטי האישי, מאז 1997 במשך עשרים ואחת שנה ממוקמת חנותי ברחוב הרב כהנמן 48, יש אומרים שחנותי הפכה למוסד ולאושיה בני ברקית ואחד מהסמלים הבולטים בעיר, במשך 21 שנה זכיתי לשרת אדמו"רים, רבנים, דיינים, אברכי כולל, שרים, חברי כנסת, ראשי ערים, וכל עמך בית ישראל. בקיצור, את כל שכבות האוכלוסייה הבני ברקית, האזורית והמזדמנת.

כמעט מאה אחוז מלקוחותיי הקבועים והמזדמנים, הם בעלי רכבים, העוצרים, קונים וממשיכים. בחודש האחרון תנועת הלקוחות הפוקדים את חנותי ירדה כמעט לאפס, כמה מצער היה לשמוע כמה מלקוחותיי שהתאדו מספרים לי. 'חברון, אתה מאוד נחמד, אנחנו מאוד אוהבים אותך, אבל לשלם 250 שקל דמי כניסה לחנות שלך, זה מעט יקר עבורנו'.

אחד הספקים שהזמנתי השבוע סירב להגיע באומרו 'יש לך שני אפשריות - או לתת לי 250 שקל במזומן ברגע שאני עוצר בפתח החנות, או להמתין לי עם עגלה ברחוב צדדי ותיקח משם את הסחורה'
(למען ההגינות והשקיפות אני חייב לומר שהגעתי להבנות בלשכת ראש העיר שספקים לא יקבלו דוחות בין השעות 9.30 בבוקר ועד 12.30, אבל מה לעשות שלא כל ספק יכול להתכוונן לשעות הללו).

החנות, אריאל ידידי וחבריי הפאנל מכובדי - זה מפעל חיים שלי, אני קשור בעבותות אהבה לקירות ולרצפות החנות, כאן נולדו ילדיי, כאן חגגתי להם בר מצווה וכאן הספקתי גם לחתן, אבל, בשבועות האחרונים אני יושב בחנותי ורואה את מפעל חיי מתרסק, לבנה אחר לבנה נושרת ומתנפצת, אני יושב מול סחורה טרייה שפג תוקפה, בוהה בקירות ונזכר בערגה בימים היפים של טרום המצלמות, אני יושב לבדי משועמם בימי חמישי ושישי ולחלוחית דמעה נקוות בעיני כשאני נזכר שעד לא מזמן בימים כאלו עמדו לצדי עוד שני עובדים כשידי שלושתנו מלאות עבודה, ועכשיו, לצערי הרב אם לא יהיה פתרון מעשי ומידי וזו מחשבה שהולכת להתבצע אאלץ להגיף את התריס ולא להרימו שוב, מפעל חיים, מפעל חיים אבל יש המשך לחיים ולא אסיים אותם שם בחוסר כל על מזבח האגו של 'לא סוגר'.

ביום שישי האחרון עשיתי את הצעד הראשון, יצרתי קשר עם בעל הנכס והודעתי לו, שכנראה אחרי 21 שנה נאלץ להיפרד.

עשרות בעלי חנויות בעלי משפחות, הורים לילדים רכים והורים לבנים ובנות לפני שידוך, נידונו למיתה כלכלית בשל אטימות לב של מקבלי ההחלטות היושבים במגדל השן, ומי כמונו מבינים היום את המשמעות העמוקה בתפילת ימים נוראים 'בנפשו יביא לחמו, משול כחרס הנשבר, כציץ יבש וכעלה נובל, מה שאדם המקבל את משכורותו ממשרד ממשלתי או רשות עירונית ללא קשר למצב הקופה הציבורית לא יבין זאת לעולם.

אבל באמת, מי אנחנו כמה עשרות סוחרים עלובים, באסטיונרים נטולי השכלה שכמותינו ועוד כמה עשרות אלפי תושבים ממורמרים, לעומת צמד הקוסמים 'הזכיין והעירייה' שהצליחו ליצור את מכונות הדפסת הכסף האלקטרוניות על חשבון גבינו השפוף.

הפתרון:

בשלב זה-את הנעשה כנראה שאין להשיב, המיליונים הושקעו, החוזה המכניס לכאורה לזכיין 50 שקלים על כל דוח ו-200 שקלים לקופת העירייה...נחתם המצלמות הוצבו בגאון, אינני מעז לבקש להוריד את ה שאלטר של המצלמות, כי זה לא אנושי מצדי וממש לא יהודי, לגרום לפגיעה בפרנסתו של משקיע המצלמות שהשקיע את מיטב כספו בכדי לשאוב מאתנו את מיטב כספינו.

ביקשתי להמתיק את הגלולה המרה, להאריך את זמן ההשהיה מ-120 שניות לעשר דקות.

זה לא יהיה פתרון מושלם, כי הנזק התדמיתי נעשה, אדם שבתודעתו קיים המידע כי המצלמות קיימות, לא יעמוד עם סטופר אלא יעדיף מלכתחילה לא לעצור, אבל.....הארכת הזמן תהיה המתקת הדין עבורנו ואולי, אולי תצליח להחזיר חלק מהלקוחות שנעלמו ותצילנו מכליה ואובדן הפרנסה.

אריאל ידידי רבותי חברי הפאנל, לסיכום דבריי: המציאות - מצלמות, הבעיה - אובדן פרנסה לסוחרי הציר ופגיעה באיכות חיי התושבים, הפתרון - הארכת זמן ההשהיה עד הדו"ח.

ואתם מכובדי, לא בכל פאנל חייבים להתווכח ולהביע דעות מנוגדות, אם באמת פיכם ולבכם שווים ואתם חושבים שאני צודק, תנו לי מחיאות כפיים בסיום דבריי.

אולי יעניין אותך גם
פתח את כל התגובות   הוסף תגובה
תגובות    
דברים כדרבונות  
תושב ושכיר 21:45 23/01/2018

מעניין לשדמוע מה יש לעיריה להשיב על דברי טעם אלה. את הזכיין כמובן איננו מעוניינים כלל לשמוע, כי הוא מונע משיקולי ביזנעס טהורים נטו...

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
1
 
10 אוטובוסים זה 500 איש - מתעכבים כי למישהו בא כעת לקנות סיגריות.  (ל”ת)
אבי 22:03 23/01/2018
2
 
     התגובה היחידה הנכונה פה מכל התגובות!!!!!!!!!!! (ל”ת)
ירושלמית  10:42 24/01/2018
 
צודק בכל מילה!! מאחל שהקב"ה יעזור לך בכל מילי דמיטב (ל”ת)
דוב 22:19 23/01/2018
3
 
מחיאות כפיים (ל”ת)
שירי 22:24 23/01/2018
4
 
לצערי ולבושתי זו שיטת  
טוביה 22:27 23/01/2018

התפוז המכני .
הזכי הוא ברור חסיד,,,, ואיך לא חסיד גור . שמעתי לפני שנה וחצי שיחת חולין בין כמה געררגלעך שמצפים להכנסת עתק מכיסם הדל של תושבי העיר הנידחת הלא היא בני ברק .
ואכן כן כן , גם אני זכיתי לקבל דווח , וכולי תפילה שסוחרי בני ברק יקפלו את העסקים לחלוטין וכך העירייה המשומדת הזאת תבין כמה רע היא מעוללת לתושבים ולסוחרים . אגב לא רחק היום ש ר"ע גם יזכו לתשתית מצלמות וכו ' ואז כבר יחסלו את העיר לחלוטין .

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
5
 
     אה.. הבנו, קיבלת דו"ח  
ילד קטן 20:25 24/01/2018

לכן העירייה המשומדת...

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
 
כל מילה בסלע !!  
ריקרדו 22:31 23/01/2018

ככה זה בב"ב הארנונה זולה וצריכים לקחת ממקום אחר
אל תדאגו בעייריה יש כבר העושים כסף ממחיקת דוחות תבברו

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
6
 
יישר כח גדול (ל”ת)
יישר עח 22:38 23/01/2018
7
 
אין מה להוסיף כל מילה חקוק בסלע (ל”ת)
חיים  22:41 23/01/2018
8
 
לכסות את מספרי הרישוי....  
רעיון 22:50 23/01/2018
9
 
התלהמות  
דוב 23:05 23/01/2018

ההתלהמות אינה במקומה, החנות אינה "מפעל חיים" היא כן מקור פרנסה חשוב, העיריה עושה דברים טובים וכל משתמשי הציר חשים בהבדל, הפקק ביציאה מהעיר התקצר מ15 דקות ל5 דקות "בלבד יחד עם זאת צריך לפתור את בעיית החנויות, אגב מה עושים החנויות ברבי עקיבא שגם שם אין חנייה?

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
10
 
כנופיית זייברט  
זייברט 23:07 23/01/2018

העירייה הזו בראשות כנופיית זייברט שוברת שיאים בזלזול בתושבים. זייברט עושה את זה מהמקפצה הוא אפילו לא נראה מתאמץ להסתיר את זה.
כמות סימוני הכחול-לבן ואדום-לבן שנצבעו במדרכות העיר היא פשוט מדהימה. כמעט בכל רחוב מרכזי, או שולי צצו להן לפתע מדרכות צבעוניות ובדרך כלל המשך הזמן גם דוחות של פקחי העירייה החרוצים. ככה זה "עירי שחושבת שירות" - או לחילופין עירייה שחושבת שהיא יכולה להמציא סיסמאות על שירות ואז להתעלל במי שבאמת נזקק לו.
המ ברחוב השומר זה שיא נוסף של ציניות מבית זייברט וחבריו, תוך חודש קיבלנו שני דוחות אחד על זה שאשתי הורידה את הילדים בגרנד הול באיזושהי קייטנה, והשני זה כשחיכיתי לאשתי כשחזרה מהחנות של קופיקס. הבחור שם את האות הראשונה של שמו עליכם בני ברקים עלובים. ככה זה כשאין דמוקרטיה בציבור החרדי ושכל פעם נבחר אדם על בסיסי קשריו. אני פשוט ברחתי מהעיר הדוחה הזו - מומלץ בחום.
ניתן להמשיך ולממן חוברות מרהיבות מלאות דברי רהב וצבע ירוק וסינטטי על השגיו של ראש העיר המופלא וכנופיית גורא קלוורייא שהוא משתייך אליה. בזכותכם, ניתן להמשיך להנציח את האפליה הבוטה ולתת לגור עוד אבן ועוד קרקע, עוד מבנה ועוד מאחז. ככה זה בדמוקרטיה. הלוואי שיאיר לפיד יהיה שר הפנים וייבש את העיריה הדוחה הזו.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
11
 
דוחות  
ארצי 23:09 23/01/2018

אני גם בעל עסק ברחוב ומזדהה עם כל מה שכתבתה אנו באותה ספינה .אני מציעה להחתים את כל בעלי העסקים ברחוב ואם המצב לא ישתנה נכריז על מרד מיסים לא נהיה פראיירים נשלם אלפי שקלים מיסים מדי חודש וגם נקבל קנסות.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
12
 
תידאג שיהיה בחירות אמיתיות בבני ברק ולא חלטורה שזה הבעייה (ל”ת)
 23:17 23/01/2018
13
 
כמו בכל העולם  
שרול 23:20 23/01/2018

אני גר באנגליה, וגם פה ברחובות ראשיים אין אפשרות לחנות מחוץ לחניות...

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
14
 
למיטב זכרוני חברון כבר מכר פעם את החנות (ל”ת)
 23:33 23/01/2018
15
 
אני חושב שצריך לעשות את כל הרחוב מדרחוב בשביל שלחברון תהיה פרנסה, מה חשוב הבטיחות? העיקר שיהיה איפה לקנות נקניקיה (ל”ת)
עיר חדשה 23:33 23/01/2018
16
 
כואב לראות אטימות כזו  
רונית 23:36 23/01/2018

ממש מצער שאנשי המשרדים לא מבינים לנפשו של האזרח.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
17
 
צודק בהחלט! ליבי איתך (ל”ת)
יוסי 23:37 23/01/2018
18
 
המפכל והשר לביטחון פנים נטלו את עצת פרעה  
משה אמת 23:43 23/01/2018

הטל עליהם צורכי ציבור והם כלים מאליהם

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
19
 
בעניין הזה העירייה מתנהלת כמו משטר אסד . בשביל שאבא שלי יעלה לרכב ההיתי צריך להוליך אותו 20 מטר להתרחק מהמצלמנ (ל”ת)
 23:43 23/01/2018
20
 
מחזקים את ידך (ל”ת)
הגיון 00:01 24/01/2018
21
 
עריצות  
הרבי מגרר 00:02 24/01/2018

..כשיושב בעירייה איש רע ואכזר.שחוש שהעיר ונכסיה שלו..אל תצפו לחמלה או יושר ממנו...אני מכיר אותו שנים רבות.חסיד גור..ורגש. לא נפגשו..

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
22
 
     חוצפן!!  
משה 20:21 24/01/2018
 
אם כל הכבוד למפעל חייו  
מאיר 00:13 24/01/2018

הפקקים ברחוב השומר (בעיקר ביציאה מבני ברק) זה דבר שהורס לאנשים יום יום לא רק את המפעל חיים אלא גם את החיים עצמם, כשהם נאלצים להתקע בפקק של 40 דקות רק בשביל לצאת מהעיר!

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
23
 
צודק במיליון אחוז !!! אין על הרשעות של ראש העיר !  
 00:31 24/01/2018

זה התחיל בהכרחה לנעול את החניות מוקדם וממשיך בקנסות על דבר ,על חניות ,על הוצאת סחורה מחוץ לחנויות ,על סיום חתונות ומה לא ?
והמר הוא שהוא לא עושה שום דבר למען התושבים עם כל הכסף שגורף מאיתנו
פשוט מרגיז
את העיר.מי שמסתובב בעשר בלילה ברבי עקיבא - לא יאמין שזו בני ברק במיוחד האזור מחזון איש להשומר ! מת האזור ואין קונים

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
24
 
המצלמות- והרמזורים  
יצחק 00:31 24/01/2018

צודק בכל מילה. מעיר של חמלה ועזרה לזולת ,הפכנו לדיקטטורה באצטלה של פתיחת נתבים, כמו כן הרמזורים בכל 100 מטר ברחוב חזון-איש אולי כדאי לבדוק מי עומד מאחורי העניין ומי גורף לכיסו ...בהצבת רמזורים בכל צומת.
בקרוב נאלץ לנסוע באופניים או ברחפנים במקום לעמוד בפקקים בגלל הרמזורים.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
25
 
בריונות של העיריה - מסכנים אנו אזרחי העיר (ל”ת)
רשעות במיטבה  01:41 24/01/2018
26
 
האיך יתכן שבעיר התורה..  
יוסי 01:42 24/01/2018

עצרתי בערב חג בשעה 4!!!
לקנות יין לחג למשך 4 או 5 דקות
ל ראיתי שילוט ולא ידעתי מכלום
בני ברקי) אחרי כחודשיים מגיע דו''ח 250 ש''ח
בלי שום התחשבות בנתון ערב חג ערב שבת 4 אחה''צ

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
27
 
עיר קטנטונת.לכ ברגל ותהנו.  
חיים 01:58 24/01/2018

כל אחד חייב רכב? עיר קטנה רחובות קטנים. מה הביג דיל לעשות ספורט? רק שיתקנו את המדרכות השבורות כמובן בכסף של הקנסות...

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
28
 
עם כל הכאב וההזדהות, הרשה לי לשאול משהו....  
 02:18 24/01/2018

לפי התכנית שלך, לכל רכב יוקצו 10 דקות, כך שבעצם נתיב אחד לכל אורך רחוב השומר יהיה סגור להצח. למה? משום שכל עשר דקות בא רכב ועוד רכב ועוד רכב ולפעמים עד שלא הסתיימו עשר הדקות של הראשון כבר מתחילות עשר הדקות של השני והשלישי וכו׳. אז מה הועלנו בכל הסיפור הזה? איך גורמים למצב בו נותרים שני נתיבים עבור משתמשי הכביש? גם להם מגיע פרנסה. גם להם גיעי להגיע לבית העסק בזמן.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
29
 
הדיקטטורה הזאת היא בעוכרינו  
בני ברקי 02:33 24/01/2018

השיטה שקבוצת עסקנים מחלקים ביניהם את התפקידים פלוס חלוקת השטחים לחבריהם גורמת למצב בלתי נסבל בעיריית בני ברק המושחתת. אני תושב שקיבל מספר דוחות חניה כל שחבריו של זייברט יקבלו את ממוני שעליו אני עמל קשות.
בא לנו שיהיה ראש עיר לטובת התושבים שנבחר בבחירות דמוקרטיות

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
30
 
חרדים בעד דמוקרטיה  
בני ברקי 02:34 24/01/2018

ובחירות הוגנות בעירייה

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
31
 
צר לי עליך ועל עו ץד כמוך  
יוסי 03:29 24/01/2018

כצרכן המצלמות מעצבנות ומגבילות.< כנהג אני שמח על המצלמות, הפקקים שהיו באיזור נפחא פתאום אינם, הפלא ופלא.
רק מקוה שיוסיפו עוד מצלמות במיוחד באיזור של מאפית הצבי עד בירינבויים זה פשוט קטסטרופה מה שהולך בפקקים שם.
וא זה אני אומר באופן שאאלץ לחפש חניה חוקית במרחק כדי לקנות משהו.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
32
 
     הפקקים מעזרא עד קוקה קולה ממש לא נובע מחנה אלה מעומס יתר של אוטובוסים  
 03:41 25/01/2018

וגורם ביציאה צוואר בקבוק

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
 
הפתרון האמיתי  
 03:50 24/01/2018

צריך להבין (וזה הוזכר בפוסט בקצרה) שהפתרון האמיתי לכל בעית הפקקים בבני ברק הוא הוצאת אלפי האוטובוסים הבינעירוני מתוך העיר. מעבר לבעית זיהום האויר הקשה, התשתיות פשוט לא מותאמות לכזו כמות אוטובוסים. אין עוד עיר כזו בארץ, ולפעמים כשאני נכנס לבני ברק, זה מרגיש כמו מצור אוטובוסים. לא ברור מדוע אי אפשר להקים תחנה מרכזית כמו בכל עיר נורמלית, או שנים שלושה נקודות יציאה, והנוסעים יגיעו אליהם באוטובוסים או שאטלים עירוניים.
גם אם זה נראה קצת פחות נוח לנוסעי הקוים הבינעירוני גם הם בסוף יודו על המהלך כשהם יראו שהיציאה מן העיר הופכת להיות קלה ופשוטה. (המצב היום שהרבה פעמים הנסיעה בתוך העיר רק כדי לצאת, לוקחת יותר מן הנסיעה הבינעירוני
כולם יודעים שזה הפתרון האמיתי, ובסוף לא תהיה להם ברירה אחרת. אלא שבינתיים כולם טומנים את ראשם בחול ומנסים לדחות את הקץ.
ב שמישהו יתעורר...

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
33
 
     חייבים לבטל תחנות לאוטובוסים בינעירוניים בתוך העיר שיהיה רק תחנה אחת של העלאה והורדה (ל”ת)
 22:09 24/01/2018
 
איש חצוף ובכיין  
דניאל 08:44 24/01/2018

החנות שלו תוקעת את העיר 20 שנה, והחצוף עוד מתבכיין שלא נותנים לו להמשיך ולהרוס את התנועה. איזה חצוף!!

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
34
 
מצלמות ברחוב השומר  
 09:10 24/01/2018

בושה לעיר התורה ,חוסר התחשבות . יש לתת 5 דקות לפני שמקבלים דו"ח

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
35
 
אתם טועים טעות חמורה  
בני ברקי לשעבר 10:05 24/01/2018

אני כבני הרקי לשעברד יכול להגיד שזה סיוט כל הפקקים של השומר
וכל הכבוד לראש העיר שהרים את הכפפה וחברים של בעלי הלקוחות לא יוכלו לבוא לפטפט עם חברים שלהם ולהדליק הרבה וינקרים בצד "שומו שמיים" אתם רצינים אתם שומעים את עצמכם ?

לא יכול להיות שבשעה 1 בצהריים של שיא העומסים יעמדו על הכביש ויפרקו סחורה זה פשוט לא הגיוני
תסתכל קצת מעבר ל3 מטר של לפניכם
אם יש פקקים מקללים את ראש העיר אם הוא מנסה לפתור את הבעיה אתם גם מקללים מה אתם רוצים
פסיחי .....
שאני כבר לא גר בעיר הזאת
<

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
36
 
חברון! מחיאות כפיים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ל”ת)
 10:52 24/01/2018
37
 
כואב את כאבו אך לא מסכים  
משה 11:51 24/01/2018

שנים סבלנו בעיר מפקקים ועומס שנגרמו מכל אותם אנשים שירדו רק לשניה לקנות סיגריות. אוטובוסים מלאים עומדים ולא יכולים להיכנס לתחנה, פקקים ארוכים שהתחילו לפעמים עוד מאוסם והוא ישב זחוח בחנות.. הגיע הזמן שסדר העדיפויות ישתנה, קודם התושבים, שרוצים להגיע במהירות ממקום למקום, אחכ בעלי החנויות שאני כואב את כאבם אבל חבל לי שהם לא כאבו את כאבינו כל אותם שנים.
גם על מרדכי קרליץ בזמנו כולם כעסו כשהתחיל לגרור מכוניות גם כאלו שעמדו רק לשניה, אז מה. ומי שמעקם את האף יהיה לו אף עקום אמר בגין וזה נכון אז ונכון גם עכשיו

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
38
 
מעורר רחמים, אבל במחשבה שניה איננו אלא טועה  
א. הרשקוביץ 13:08 24/01/2018

העסק שלך ("מפע חיים" אגב זה לא כינוי מתאים לקיוסק) מבוסס על הרעיון שנהגים עוצרים לידו ומשבשים את התנועה באחד הצירים הבעייתיים ביותר בגוש דן. אתה צריך להגיד תודה לעיריית ב"ב על כל השנים שהיא התעכבה ונתנה לך להמשיך ליהנות מהעוול הזה כלפי כל ציבור הנוסעים. זה האופן הנכון להסתכל על הדברים. כעת עליך לפתוח עסק במקום חדש ובע"ה תצליח אף יותר.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
39
 
מסכן.  
 14:01 24/01/2018

שהוא מדבא על מסחטת כספים, אני נזכר במחירים אצלו בחנות, ובפרט בסניף בבית החולים שמנצל את החולים ובני משפחותיהם. התרגל לטוב. כל הכבוד לראש העיר הראשון שמעז לעשות קצת סדר בבלגן.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
40
 
זייברט חזק ותזחזק  
חיפאי 14:03 24/01/2018

פה זה לא בית הכנסת גם בחיפה לא עוצרים ומעכבים את הציבור בגלל שבא לך בייגלע .
קשה לקבל את מי שעושה בצדק סדר לבני ברקים אבל אני מחזק את ידיו .
רק לידיעה ששים אחוז מהדוחות בבני ברק הם לא מתושבי העיר רק מתיירים מחוצה לה.חזק ותתחזק..

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
41
 
מפגע בטיחותי  
ירון 19:09 24/01/2018

אוטובוסים בינעירוניי מסתובבים ברחובות בני-ברק - מפגע בטיחותי חמור

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
42
 
זה אינו חוקי  
 03:45 25/01/2018

תבדקו מה שאני אומר החוק אוסר לחנות באדום לבן ולא עצירה כך שאם יושב אדם ברכב כמה דקות א''א על פי חוק לתת דו''ח

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
43
 
העולם צריך להתקדם  
נתי 20:51 28/01/2018

חברון מה יהיה ?
22 שנה ישב סנדלר בבודקה עד שפתאום התחילו למכור נעלים בזול אוי וי זמיר מפעל חיים הלך לפך
מה זה השטויות הללו הקיוסק שלך זה ישיבת בית מתיתיהו או יד שרה ?
&quo בני ברקית" נו באמת הקלינטורה הקבועה מורכבת מאנשים משועממים הגזמת נכון פוגע בפרנסה אבל גם ברכבת הקלה בירושלים בעלי החנויות התלוננו

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
44