close
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
20.06.2018
 
לרשימת המאורסים המלאה >>
יעקב רבלין - דין וחשבון
אבי בלום - בית ספר לפוליטיקה
לכל המבזקים
חדשות אחרונות חדשות אחרונות

צפו בתיעוד • גפני חושף: "אני מקבל איומים"

גפני על רקע עצירת התקציבים שהוא יוזם למד"א: "אני נמצא במתקפה מאוד קשה. אני מקבל איומים"

9
הדפס

המאבק מחריף – תיעוד: יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני מתכוון לערב את ראש הממשלה בנימין נתניהו במשבר בין 'איחוד הצלה' למד"א, וזאת על רקע התנגדותו של גפני לאשר בוועדת הכספים, את חמישה מיליון השקלים המיועדים למד"א ביהודה ושומרון, עד אשר תקציב 'איחוד הצלה' העומד על 1.5 מיליון ש"ח יאושר במקביל.

השבת, התארח גפני במלון לביא עם חברי סניף בני ברק של 'איחוד הצלה' והסביר את קרבתו לארגון שעבורו הוא נלחם, "הסניף בבני ברק הוא חבל על הזמן. במיוחד, שאנחנו שכנים שלהם, המשרד של 'דגל התורה' הוא מעל 'איחוד הצלה', ואם אני רוצה לעזוב את הארגון – אין לי דרך, הם סוגרים לי את החנייה".
גפני התייחס למאבק בין 'איחוד הצלה למד"א וביקש להכריז: "החלטנו להכריז. החלטנו זה אני ואני. עזבו את התקציבים, אמרתי ואקיים. שנה שלימה אני נמצא במתקפה מאוד קשה, עכשיו זה הולך להיות משהו אחר. אנחנו בשבת הגיבוש כאן בבני ברק, אנחנו מכריזים במוצאי פרשת קודש פרשת וארא: איחוד הצלה לא תעמוד מנגד, הנושא אצלה הוא הצלת חיי אדם ואנחנו מושיטים את ידינו לשלום לכל ארגוני ההצלה כולל מד"א, אנחנו רוצים לחיות בשלום, אנחנו מבקשים להעביר תקציבים למדא ביו"ש – וגם לנו, זה הולך יחד".

גפני העלה את הטון והוסיף: "אבל על דבר אחד לא נשתוק, אם לא יעבירו לנו מידע על מי שפצוע ומתנדב שלנו יכול להגיע יותר מהר - אנחנו רוצים את המידע. ואם לא יהיה את המידע, אני בעזרת השם, ראש הממשלה טס כעת להודו, הוא חוזר בעוד חמישה ימים, הוא עושה שם פעילות חשובה, לא נפריע לו שם, אבל כשהוא חוזר – והנושא עד אז – חמישה ימים לא מסתדר, אני בעזרת השם הולך להיפגש איתו ולהגיד לו: לא יקום ולא יהיה, הדבר הזה לא ימשך, אנחנו בעד מד"א אבל אנחנו בעד 'איחוד הצלה'".

בסיום דבריו הוסיף גפני: "תודה רבה עד ההתלהבות שלכם, אני זקוק לזה, כי אני מקבל איומים. מאז האיומים עלי מלפני שנה, מאז אני נמצא במקלט עם קסדה".

אולי יעניין אותך גם
פתח את כל התגובות   הוסף תגובה
תגובות    
בושה וחרפה לעצור תקציבים לארגון רפואי (ל”ת)
פשוט דוחה 00:21 14/01/2018
1
 
     תחתום הצלה גוש דן , למה להסתיר? (ל”ת)
איחוד הצלה 01:34 14/01/2018
 
     בושה לא לשתף מידע שיכול להציל חיים, בגלל אגו (ל”ת)
 01:53 14/01/2018
 
     ואם חלילה מישהו מהמשפחה שלך חולה ומדא לא משתפים את הצלה שיבואו מהר זה לא דוחה ? (ל”ת)
די לצביעות 02:39 14/01/2018
 
     אז הייתי נלחם לתיקון העוול לא מתנהג כבריון ולוקח אחריות על כך שחלילה יקרה אסון בגללי  
פשוט דוחה 16:02 14/01/2018

ולא שאני חושב שאיחוד הצלה אינו ארגון חשוב , מטרותיו חשובות, והאנשים שם עושים מלאכת קודש

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
 
כי זה מגן דוד אדום.  
מאיר. 01:30 14/01/2018

איפה יש אדום, יש בעיות. חושבים שאני צוחק. בכלל לא. בדגל יש כחול. וכמו שיש את הצלב האדום והסהר האדום, יש מגן דוד אדום. כי באמת, מה אכפת לנו מהצבע? למה הוסיפו את המלה אדום בכלל כשבדגל זה כחול? הם אמרו. והם אמרו. הם אמרו, עת לחיות. והם אמרו, עת למות ח"ו. חרדים, לטובתכם הנצחית, צאו כולכם מהכנסת. אני יודע בדיוק מה מחכה לכם שם. לא רוצה לאמר יותר. אתם יודעים בדיוק מה זה להיות שם. מעבר לכל המחאות וכו וכו שאתם עושים שם. שלא תהיו במצב של סכנה ח"ו. ולא, אני לא סאטמר.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
2
 
זה גם נגד שבועת הרופא של הרמב"ם (ל”ת)
לא רק שזה לא לפי השולחן הערוך 07:30 14/01/2018
3
 
גם לנו הוא עצר את התקציבים והפרסומות (ל”ת)
הפלס 10:33 14/01/2018
4
 
בושה וחרפה לעצור מידע מציל חיים (ל”ת)
דוחה עוד יותר 11:18 14/01/2018
5