close
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
20.06.2018
 
לרשימת המאורסים המלאה >>
יעקב רבלין - דין וחשבון
אבי בלום - בית ספר לפוליטיקה
לכל המבזקים
חדשות אחרונות חדשות אחרונות

אימה בצרפת: פניה של יהודיה נחתכו בסכין

נערה יהודיה חרדית, הותקפה בסארסל, צרפת, ופניה נחתכו בסכין: "התקפה אנטישמית חמורה"

10
הדפס
תגיות: צרפתחדשות חוץ
שוטרים בצרפת. צילום: רויטרס
שוטרים בצרפת. צילום: רויטרס

נערה יהודיה חרדית, הותקפה באופן חמור בפרבר של העיר סארסל ופניה נחתכו בסכין. פרנסואה פופוני, מחוקק בבית התחתון של הפרלמנט הצרפתי וראש עיריית סרסל לשעבר, אמר אתמול (יום ו') על המתקפה על הנערה בת 15 שזו "התקפה אנטישמית חמורה".

הנערה לבשה את מדי בית הספר היהודי "מרכז-התורה", והיא הותקפה בהפסקת הצהריים ביום רביעי האחרון, "היא הצליחה לצעוד הביתה והגיעה מדממת והמומה", אמרה אמא של הנערה לאתר הצרפתי Le Parisien.

התוקף ברח מיד לאחר התקיפה מהמקום, והנערה, לא ראתה את פניו. התוקף לא אמר דבר לפני ובמהלך ההתקפה וגם לא לאחר ההתקפה.

"אין לי ספק שלמבצעי הפיגוע הזה היו מניעים אנטישמיים", כתב המחוקק פופוני בהצהרה. "לנוכח המעשים האלה, אנחנו צריכים לנטוש את העמדת הפנים הנאיביות בסרסל, כולם יודעים איך יהודי נראה, כשמישהו חותך את פניה של נערה צעירה בסכין, כשהיא לובשת בגדים של בית ספר יהודי אין מקום לספק שזו אנטישמיות".

ההורים של הנערה הגישו תלונה באותו היום במשטרה, נפתחה חקירה ובוצעו פעולות לאיתור התוקף. כרגע עדיין לא נעצר אף חשוד.

אולי יעניין אותך גם
פתח את כל התגובות   הוסף תגובה
תגובות    
ממשלות צרפת ממשיכות להוביל קו אנטישמי ברור  
יוסף 18:48 13/01/2018

ממשלת צרפת ונשיא צרפת ממשכים להוביל קו אנטישמי ברור , כולל העלמת עין מכוונת של המשטרה וכוחות הבטחון.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
1
 
     המדינה האנטישמית ביותר בעולם.  
מאיר. 23:04 13/01/2018

ואין דבר טוב מזה לישראל כדי שלא יעברו על "לא תתחתן בם". מה גם שצופה כל הדורות ידע שעכשיו זה סוף העולם והוא מציף עכשיו את העולם בשנאה הזאת ביתר שאת יותר מכל הדורות כדי להצילם. עכשיו הבורא גם נוקם בכל אירופה האנטישמית גם בגלל שיתוף הפעולה שלהם עם הנאצים בשואה, והן על כך שבמשך עשרות שנים הפגינו עשרות אלפים בעד העם ה"פלס שהומצא ע"י הערבים. והן מה שטענו "נגד הכיבוש הישראלי&qu . ועכשיו הבורא הזרים להם מליוני מהגרים שעושים להם את המוות, כדי שיראו בעד מי הפגינו כל השנים. ורק מדינות מועטות שם התחילו להתעורר ולמנוע בעדם מלהכנס ולהתכנס. כמו כן בסין. ועכשיו גם טראמפ תפס טרמפ על הענין ומתחיל ... לדבר...

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
 
צרפת  
Dave 20:15 13/01/2018

תמשיכו לעודד ערבים בצרפת ימח שמם הנשיא הוא חובב ערבים כיום אין מקום ליהודים בצרפת שיעלו לישראל או אמריקה ושכל הצרפתים יהנו מערבים שהם כל כך מתים עליהם הנשיא הוא שונא ישראל הוא גם הצביע נגדנו באום ימח שמו כל פעם שהוא יכול לגנות את ישראל הוא עושה את זה בחיבה יתירה עם נשיא כזה אין שום ביכוי שהיהודים יצליחו ליחיות בשקט

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
2
 
וחי אחיך עמך.  
שריר 20:35 13/01/2018

על הרבנים החרדים לעודד בחורי ישיבות לצאת לשנת שירות בצרפת, שם ישלבו לימוד תורה עם הגנה על החרדים בצרפת. ולקיים מצוות כל החרדים ערבים זה לזה.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
3
 
אני עזבתי את צרפת לפני חמש שנים כבר אז היה מפחיד היום צרפת הפכה למדינה מוסלמית עם עוינות בכל פינה מה יש לכם לחפש שם תעלו לארץ (ל”ת)
יהודי 21:23 13/01/2018
4
 
     אתה יהודי אמיתי.  
מאיר. 00:14 14/01/2018

ולכן היתה לכם את הזכות להנצל. הלואי שתנסה לעורר קצת את היהודים הרדומים והשבעים להזהיר אותם שלא יחכו לרגע האחרון. ואפילו אם רק אחד ישמע לך, היה כדאי. עכשיו אני מבקש ממך באופן אישי שתמסור להם מס' טל' של שיעור מוקלט מצדיקים לקראת מה שצפוי לכל העולם בעתיד הקרוב. פנה אלי לאמיול:

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
 
     תיקון קטן .  
מאיר. 01:05 14/01/2018

במקום yamil. תשנה ל gmail.com.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
 
כמה עוד התראות?  
מאיר. 22:54 13/01/2018

מעבר למה שהיו? בגלל צר-פת עליתם לצרפת. אבל השפויים שביניכם כבר עלו לארץ. כי מלבדי, יש גם רבנים שהזהירו אותכם לעלות, בניהם רבה של צרפת הדגול. רבים כבר מבינים ומרגישים ןיודעים שכבר מגיע סוף העולם הן ע"י מלחמת עולם שלישית, שההאקרים של אנו-נימוס הלא מנומסים כבר גילו טפח או שניים מהעינין שלא כ"כ התפרסם. ומהופעתו של השביט הנורא, הוא ניבירו המוזכר בספר הזוהר, פרשת שמות, דף ז' וח' שטס לפה במהירות נוראה ואמור להחריב ולהמית שני שליש מהעולם. תשאלו את נאס"א וחיל הים האמריקאי. ואצלינו זה ביואל, עמוס, זכריה ועוד. אל יהיה קל בעיניכם מה שכתוב בנביא, והפכתי יבשה לים וכו. וזה ע"י גלים של מאות מטרים. חוץ מארץ ישראל. אז למה עוד אתם מחכים?

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
5
 
רכב עפוך (ל”ת)
 06:24 14/01/2018
6
 
לא מובן  
אני 17:24 18/01/2018

מה יש ליהודי צרפת להשאר שם?בגלל הכלכלה?רחמ גדולים על הצדיקה .אנחנו בגלות ישמעאל תפנימו ותתרחקו מהם כמו מאש לא לדבר איתם ולא לסחור איתם ההבדלה הזו היא שתפיל אותם אין בהם לא חוכמה ולא תבונה רק תרבות של כח והפחדה.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
7