close
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
 
לרשימת המאורסים המלאה >>
יעקב רבלין - דין וחשבון
אבי בלום - בית ספר לפוליטיקה
לכל המבזקים
חדשות אחרונות חדשות אחרונות

פיסול פנים בשיטה הוליסטית - 8 פתרונות למניעת הזדקנות העור

תהליך הזדקנות הפנים כולל צניחה של העור, דלדול של רקמת השומן התת עורי וירידה הדרגתית באיכות העור. הכתבה הבאה מתוך סדרת הכתבות בתחום האסתטיקה, של 'לובי נשי' בשיתוף מרפאות מוסקונה, מביאה לכם היום פתרונות לכמה פרמטרים: מילוי קמטים, שחזור נפחים שאבדו עם השנים, וטיפול במרקם של העור. רוצה להיראות צעירה? כל התשובות בכתבה

7
הדפס

ברגע שסימני גיל ההתבגרות מתחילים להיראות על פנינו, מגיעה התרפקות במחשבות על העור הרך והרענן של גיל הילדות. מכאן ואילך, בדרך שבה נברא העולם, איננו הולכים ונעשים צעירים יותר. אחת העדויות לכך היא צורת העור שמשתנה עם השנים. כשמגיעים לשלבים יותר מאוחרים של הזדקנות, ניכרת בפנים צניחה של העור, דלדול רקמות השומן התת-עורי, ואף ירידה הדרגתית באיכות העור.

התפתחות המדע והטכנולוגיה הביאה את בני האדם למציאת פתרונות יעילים רבים לשמור על מראה צעיר ורענן יותר. כמובן, לפני שנשים את פנינו וכספנו בידי אמן שיסייע לנו להיראות צעירים, עלינו לבחור בטובים ובמקצועיים ביותר – כדי שלא ייצא לנו נזק גדול מהתועלת. מרפאות מוסקונה, בראשן עומד ד"ר רוני מוסקונה, המתמחה מזה עשרות שנים בכירורגיה פלסטית, מציעות מגוון רחב של טיפולים רפואיים אסתטיים ומשלימים. "אנו שואפים לתוצאה האסתטית ברמות הגבוהות ביותר, ניסיוננו רב השנים והמיומנות הרבה שצברנו מאפשרות לנו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר", הם מבהירים.

כיצד באמת מתמודדים עם צניחת העור ומחזירים מראה צעיר יותר?

כדי להחזיר עטרה ליושנה, ואת החיוניות לעור הפנים, יש להסתכל על הטיפול כמכלול, שנותן מענה למספר פרמטרים: מילוי קמטים, שחזור נפחים שאבדו עם השנים וטיפול במרקם העור. למרפאת מוסקונה שיטה הוליסטית הכוללת שמונה פתרונות.

1. מילוי רקות בצדי העיניים - במשך השנים אנו מאבדים את רקמת השומן התת-עורי והעור מדקק, בעיקר באזור הלחיים. איבוד נפח באזור הרקות משווה מראה מבוגר יותר. במידה והעור שמעל הרקות הינו דק ושקוף והשקעים מתחילים לבלוט, רצוי לבצע מילוי באזור. במקרים בהם יש שקע עמוק, ניתן לראות חוסר פרופורציות בתווי הפנים, עד למצב בו קצה הגבה החיצוני "מתקפל" לכיוון השקע. התרוקנות נפח באזור הרקות קיימת בעיקר אצל בעלי עור דק, אנשים העוסקים בפעילות ספורטיבית מואצת.

2. עיבוי עצמות הלחיים - עיבוי, עיצוב והענקת נפח לעצמות הלחיים מיועדים בכדי להבליט את מבנה הפנים ולהדגיש את קו העצמות. הזרקת נפח באזור זה מאפשרת גם יישור של קו הלסת על ידי העלאת עור הפנים. הזרקת נפח נחשבת למתקדמת יותר, היות ויש צורך בהזרקה עמוקה ומדויקת יותר.

3. תנוכי אוזניים - לצערנו, גם תנוכי האוזניים מאבדים מנפחם עם הזמן. חשיפה לשמש גורמת לקמטים, וענידה של עגילים כבדים לאורך השנים גורמת למשיכה מתמדת של התנוך כלפי מטה. תיקון התנוך ע"י הזרקת חומצה היאלרונית מעניק באופן מידי מראה צעיר, מלא, ללא קמטים. הפעולה היא קצרה ופשוטה, אך דורשת התאמה של חומרי מילוי בעלי גמישות גבוהה וסמיכות.

4. מילוי אזור הפה והשפתיים - ההזרקה הנפוצה ביותר במילוי קמטים. מדובר בקמטים עמוקים בצידי האף והשפתיים, קמטוטים מעל השפה כתוצאה מנזקי עישון והתבגרות העור וכמובן מילוי השפתיים אשר מאבדות נפח במהלך השנים. השיטה מותאמת לכל מטופל בהתאם לאפיון השקע, ומחייבת התאמת חומר אידאלי לכל אחד. ככל שהשקע עמוק יותר, יש להזריק חומר סמיך יותר וההפך. במידה ומשתמשים בחומר איכותי - התוצאה נשמרת לטווח ארוך יותרהשיטה מותאמת לכל מטופל בהתאם לאפיון השקע, ומחייבת התאמת חומר אידאלי לכל אחד. ככל שהשקע עמוק יותר, יש להזריק חומר סמיך יותר. במידה ומשתמשים בחומר איכותי - התוצאה נשמרת לטווח ארוך יותר.

5. בוטוקס בצדי הפה - מטרת ההזרקה באזור זה נועדה להרים את זוויות הפה הנפולות, המשוות מראה עצוב, ולהשיב לשפתיים מראה צעיר ורענן יותר.עוד על בוטוקס כללי:

במרפאות מוסקונה אין פשרות בכל תחום. מעבר לבוטוקס שראינו בצדי הפה, משתמשים הרופאים במוסקונה במכשיר מיוחד המונע כאבים. מה שחשוב מאוד בהזרקת בוטוקס - הוא להתאים את נקודות ההזרקה לפי שרירי הפנים של המטופל או המטופלת. ישנם מקרים רבים בהם ניתן לראות הזרקה לא נכונה, מה שיכול להשפיע לרעה על המראה המקורי. נדרש ניסיון רב בהזרקת בוטוקס. יש לדעת באופן מדויק היכן כל שריר ועצב נמצאים, וכן לדעת לווסת את הכמות המוזרקת לכל אזור.

בעניין דילול – יש מקומות שמדללים יותר מדי את הבוטוקס ואז התוצאה נשמרת להרבה פחות זמן, לכן חשוב להגיע למקום מוכר ולבצע אצל רופא מומחה. אין אדם שרוצה להתפשר על מראה פניו, וכל שכן כשהוא כבר הולך לבצע הליך שמטרתו היא מראה נכון יותר, צעיר יותר וכו'.

6. קו הלסת תוחם את הפנים ומגדיר אותן - קו לסת תחתונה מודגש הוא סימן לצעירות ולרעננות, כשהוא מאופיין בעור הדוק ובקווים חדים.

7. מרקם העור - הטיפול ההוליסטי אינו מושלם ללא התייחסות למרקם העור. הרי ברגע שהעור עצמו אינו במצב הכי טוב שאפשר – גם הפתרונות הכי טובים יהיו פחות אפקטיביים ללא טיפול מושלם של העור. כיום, בשיטת מרפאות מוסקונה, ישנו טיפול חדשני מעולה – המומלץ לביצוע בסדרה של שלושה טיפולים, וזאת על ידי חומר חדש וייעודי המאפשר מזותרפיה עמוקה המכילה נוגדי חמצון טבעיים שמזינים את העור בלחות ומשיבים לו ברק וזוהר. הטיפול ניתן גם באזורי הצוואר הנמוכים וכן בכפות ידיים - להשבת מראה צעיר הרבה יותר.

יתרונות הטיפול לעור:

*העשרה פעילה בלחות העור ושיפור ספיחת הנוזלים.
*האטת הזדקנות העור.
*תחלופה והתחדשות משופרת של העור ועידוד בניית תאי עור צעירים ורעננים.
*שיפור באלסטיות העור והחיוניות הטבעית שלו.
*העלמת קמטוטים ושיפור מרקם העור.
*הענקת גוון אחיד ומראה זוהר ובריא לעורך שמחזיק לאורך זמן.

8. שקעי העיניים

במרפאת מוסקונה מתייחסים לאזור העיניים, באופן שונה מיתר האזורים, וכן משתמשים בחומר ייעודי לאזור זה - מאחר והוא נחשב לאזור הרגיש ביותר בפנים. שקעים תחת העיניים מאופיינים בעור דק וחוסר בלוטות שומן וזו הסיבה לאופן הטיפול הייחודי. בשל הרגישות הגבוהה באזור חשוב לבצע את ההזרקה אצל רופא מיומן בעל ניסיון. יתכן ולאחר ההזרקה האזור יהיה נפוח ורגיש ימים/שבועות.

"כרשת מובילה של ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים, אנחנו מציבים סטנדרטים גבוהים של שירות ומקצועיות", מבהירים במרפאות מוסקונה. "רופאי מרפאות מוסקונה נבחרים בקפידה לאחר בחינה מדוקדקת של המוניטין המקצועי שלהם ויכולותיהם. הרופאים שלנו מומחים לכירורגיה פלסטית, מנוסים, מיומנים ובעלי הכשרה מתאימה, ומשתמשים בטכנולוגיות החדישות ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר".

אז אל תתנו לעצמיכם להזדקן ללא הכוונה מקצועית – כי להישאר צעירים זה בכח האנרגיה הטובה שלנו. ומה שפחות בשליטתנו – הכי טוב להיות בידיים של המקצוענים ביותר.

רוצה לקבל עדכונים והטבות בווטסאפ של לובי נשי ? הצטרפי>>
אולי יעניין אותך גם
פתח את כל התגובות   הוסף תגובה
תגובות    
נראה מקצועי  
יהודית 11:14 04/12/2017

הרבה זמן אני חושבת כאישה חרדי ת אם לעשות משהו שקשור לאסתטיקה וזה עושה חשק ממש

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
1
 
     נראה שטוב מאוד לעשות טיפולי אסתתי לפנים.  
יפה יוסף 18:01 05/12/2017

בתמונה של השפתיים לא רואים כל שינוי או אפילו לרעה.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
 
אם אין לך 10000 שח כל 3-4 חודשים מיותרים בחשבון אל תכנסי להרפתקאה הזאת  
שמור 08:54 19/12/2017

מניסיון מתחילים עם 2-3 מזרקים של בוטוקס ו3 מזרקים של חומצה שהעלות שלהם היא בסביבות 10000
לתחזק כל חודש חודשיים
אין לזה סוף ...
וס הרגישות רק עולה קמט שלא הפריע לך קודם פתאום מציק בעין
וזה עוד לפני שדיברנו על לייזר ודיברנו על הרמה עם חוטים שכל פעולה כזאת עולה סדר גודל של 15000 שקל

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
2
 
סיכונים  
מרים 22:19 27/01/2018

כדאי מאוד לבדוק לפני כן את כל הסיכונים בשיטות מסוג זה: כתמים על העור וגושים במקום ההזרקה (מכירה אישית למרות שנעשה ע"י רופא) והשפעה על הראיה (קראתי)

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
3
 
מס 2 צודקת בור בלי תחתית ונזק לטווח ארוך, העור מתמכר וכל פעם צריך להגדיל הכמויות של המזרקים, ולא כפי שאומרים הרופאים השרלטניים  (ל”ת)
ידע אישי 18:37 15/02/2018
4
 
לפני נראה יותר טוב מאחרי משום מה (ל”ת)
מה הולך? 01:29 06/03/2018
5
 
לדעתי  
יעלה 14:41 07/03/2018

לפני נראה יןתר טבעי ראיתי הרבה נשים שהיתעסקו עם הפנים זה נראה לא טיבעי מתוח ומשונה דעו נשים יקרות אי אפשר לשנות גיל עשנה מדי פעם טיפול פנים מרחנה שמן זית שהוא מחליק קמטים והפסיקו לפרנס את הרופאים חבל ....

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
6