close
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
 
לרשימת המאורסים המלאה >>
יעקב רבלין - דין וחשבון
אבי בלום - בית ספר לפוליטיקה
לכל המבזקים
חדשות אחרונות חדשות אחרונות

דרוקר, צא ליאיר נתניהו מהחיים // דעה

העיסוק האובססיבי של רביב דרוקר ביאיר נתניהו, עובר כמה וכמה גבולות אדומים של עיתונות שפויה ונורמטיבית. במה חטא הילד? בזה שיש לו חברים עשירים? עברתם את כל הגבולות בשם תאוות השלטון הכמוסה והכושלת של השמאל // דעה

14
הדפס
יאיר נתניהו ורביב דרוקר (פלאש 90)
יאיר נתניהו ורביב דרוקר (פלאש 90)

העיסוק האובססיבי של רביב דרוקר ביאיר נתניהו, עובר כמה וכמה גבולות אדומים של עיתונות שפויה ונורמטיבית. כעיתונאי, אני רוצה להסביר לכם קצת, כדי שתבינו את גודל ההתעללות התקשורתית בראש הממשלה, חסרת פרופורציה בצורה הזויה.

תפקידה הבסיסי של התקשורת הוא לדווח ולספר לקוראים על הנעשה והנשמע, כולל כמובן בשדה הפוליטי. עם הזמן, אימצה לעצמה התקשורת (בכל העולם) את תפקיד כלב השמירה הדמוקרטי והיא גם 'מבקרת' את הפוליטיקאים על מעשיהם. עד כאן הכל טוב ויפה.

בשלב הבא הידרדרה התקשורת צעד נוסף, כשהבינה שסיקור פעילות פוליטית גרידא פחות מעניין, והחלה לסקר גם את חייהם האישיים של פוליטיקאים, זה צבעוני, זה צהוב, זה מוכר. לטעמי האישי זה מגיע לעיתים למקומות בלתי נסבלים (בתקשורת החרדית זה כמעט לא קיים) אבל זה עדיין נסבל, כשאדם בוחר ללכת לפוליטיקה הוא לוקח זאת כבר בחשבון מראש, שיתכן שחייו האישיים ישודרו מעל גבי המסך.

את השלב הבא והבלתי נסבל בהידרדרות, מובילים דרוקר ושות' באופן חריג ובלעדי על הקרבן נתניהו. לאמור, לא די לנו חייו האישיים של ביבי, אנחנו רוצים לחפור גם בחיי אשתו, ואם לזה עוד איכשהו התרגלנו והקוראים כבר לא באמת מתעניינים - אז בואו נעבור להציק לילד שלו.

במה חטא הילד? בזה שיש לו חברים עשירים? כי גלעד ועומרי שרון (שהיו מעורבים פוליטית פי כמה בעצמם) הסתובבו עם קבצנים בדרום תל אביב? כי ילדיו של אולמרט ישנו על מזרנים בהתקווה? ברור שילד של ראש ממשלה נחשף ומכיר סביבה אמידה וחזקה יותר כלכלית. זכותו המלאה להתארח אצל חברים וליהנות אצלם. זה לא עניינו של אף אחד בשום צורה.

צאו לילד מהחיים, עברתם את כל הגבולות בשם תאוות השלטון הכמוסה והכושלת של השמאל. נמאס.

אולי יעניין אותך גם
פתח את כל התגובות   הוסף תגובה
תגובות    
צודק לחלוטין  
לא ליכודניק בכלל 00:26 30/11/2016

נמאס מהפשקווילי המכונים תקשורת

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
1
 
     מגיע לבני ישראל. ראש ממשלה שטובת העם . קודמת לטובתו האישית. (ל”ת)
 01:12 30/11/2016
 
     שניהם מחללי שבת ואוכלי טריפה (ל”ת)
 14:26 30/11/2016
 
     אתה אלוקים שאתה קובע איזה יהודי אוכל מה  
משה מניימר 19:44 30/11/2016

זה לשון הרע זה עין רעה ואם בדרך זו של לדבר רע על יהודי אחר כדי להבליט כביכול את ה"טוב שלך ואיזה עבירות אתה לא עושה וככה למצוא חן בעיני ה' אתה אתה טועה טעות מרה אתה עושה בדיוק הפוך כדי למצוא חן בעיני ה' דבר טוב ותראה טוב בכל יהודי ואז תתחיל להגיע לנקודה הטובה שיש בו וגם בך

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
 
אולי אתה עיתונאי אבל לא מבין את רביב דרוקר וזה לגמרי בסדר תכלית רביב צודק במה שהוא כתב!! (ל”ת)
 03:00 30/11/2016
2
 
אני לא חסיד גדול של נתניהו אבל כן נגעל מדרוקר ושות׳  
 04:36 30/11/2016

מה שהם עושים לנתניהו ומשפחתו זה פשוט גועל נפש.
עזבו את הילדים. מסכים עם הכותב בכל מילה.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
3
 
איש חולה ואובבסיבי בצורה חולנית כבר אין לו במה להתעסק הוא משעמם בטירוף (ל”ת)
שחרר כבר 05:53 30/11/2016
4
 
קרובים  
אביב 09:23 30/11/2016

גם אחיו של אולמרט בן אדם פרטי,אבל נחקר.גם הבן של שרון היה בן אדם פרטי אבל ישב בבית סוהר. ויש עוד!!על כן עד שלא חוקרים-לא יודעים.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
5
 
תקרא את התגובה של דרוקר:  
אבי 13:30 30/11/2016

הטיעון העיקרי של ראש הממשלה נגד הכתבה שפרסמנו אתמול היא שמדובר ברכילות. יאיר נתניהו אינו איש ציבור (נכון), הוא סטודנט וזכאי לפרטיות (צודק). נתניהו, כמובן, יודע מצוין שזו ממש לא הנקודה ולא מכיוון שיאיר ואבנר מאובטחים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע (על לא עוול בכפם) מכספי משלם המיסים ומוסעים באוטו ממשלתי עם נהג ממשלתי. לא בגלל זה. זו סתם שחיתות של אגף הביטחון במשרד ראש הממשלה, שלא מסוגל לעמוד מול התביעות של משפחת נתניהו.
מנשה ארביב איבד את עמדתו העוצמתית במשטרה בין השאר כי בנו צחי קיבל הטבות לכאורה ממקורבי הרב פינטו. האם צחי ארביב הוא איש ציבור? הוא לא זכאי לפרטיות? זו לא רכילות? בסופו של דבר, כתב האישום נגד ארביב לא כולל את העניין הזה, כי הפרקליטות חשבה שתתקשה להוכיח שמנשה ארביב ידע מה מקבל הבן שלו. במקרה של נתניהו, הוא לא יוכל לטעון שלא ידע מה קיבל יאיר נתניהו מפקר.
מרים פיירברג חשודה עכשיו, בין השאר, בגלל הטבות שקיבל הבן שלה. אביגדור ליברמן נחקר בזמנו בעקבות כספים שקיבלה בתו. אריאל שרון כמעט עמד לדין על כספים שקיבל גלעד שרון, בנו. הבן של פיירברג, הבת של ליברמן וגלעד שרון לא היו אישי ציבור ואף אחד לא ראה בזה רכילות. כולם הבינו את החומרה שבעניין.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
6
 
     אם יש חשד לפללים בשביל זה יש משטרה, לא תקשורת!!! (ל”ת)
יאיר 08:47 01/12/2016
 
במה הילד חטא?  
אורן 14:27 30/11/2016

הילד משמש ככלי להעברת שוחד... לכאורה. הילד חטא שבצע בפקודת אביו עברות מס והלבנת הון.... לכאורה.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
7
 
רק לתבוע את דרוקר על חדירה לצנעת הפרט תועיל!!!! (ל”ת)
יאיר 08:42 01/12/2016
8
 
צודק !!!!!!!!!!!!!!!!! זה פשוט סדום ואמורה (ל”ת)
מימי 10:49 04/12/2016
9
 
תגיד , איזה חברים יאיר ופאקר ? אתה אדיוט ?  
רפי 19:58 04/03/2017

גבר מזדקן בן 50 וילד בן 25
אתה לא מבין מה הולך כאן ?- תמתין לסוף החקירה ותבקש סליחה !!!!

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
10